Güncel Haberler

  • Tarlabaşı 360’ta ofis ve rezidanslar satışa sunuldu

    Çalık Gayrimenkul tarafından geliştirilen İstanbul’un merkezi Taksim’de yer alan Tarlabaşı360 projesi’nde, Türkiye’de konut sektöründe bir ‘ilk’ başarılarak, rezidanslar benzer modelleme yerine her biri diğerlerinden farklı tasarlanarak kişiye özel satışa sunuldu. Tarlabaşı360’ta satışa sunulan rezidanslar ve ofisler merkezi konumunun yanı sıra tarihi değere sahip mimari dokunun korunarak inşa edilmesiyle de İstanbul’un en değerli bölgesinde benzersiz bir gayrimenkul yatırımı olarak dikkat çekiyor.

    Taksim meydanına sadece 350 metre uzaklıkta, İstiklal Caddesi paralelinde ve İstanbul’un tam merkezinde yer alan Tarlabaşı360 projesinde ilk etapta satışa çıkarılan rezidanslar ve ofisler bulvara 220 metrelik cephesi olan 97 adet rezidansı ve 96 adet ofisi kapsıyor. Satışa çıkan 97 adet rezidans ünitesinin büyüklükleri 47 ile 355 metrekare arasında değişiyor. Rezidans projesinde 1+0, 1+1, 1+1 Loft Dubleks, 2+1, 2+1 Loft Dubleks, 4+1 Dubleks ve 4+1 Penthouse Dubleks tipinde daireler yer alıyor. Ofis üniteleri ise 63 ile 588 metrekare arasında değişiyor

    Her biri farklı tasarlanan rezidanslar, balkonları, teras ve çatı terasları ile hayatı kişiye özel olarak benzersiz bir hale getiriyor. Tarlabaşı360 Projesi’nin rezidanslarında kapalı yüzme havuzu, Fitness-SPA, Pilates, Yoga Salonu, Sauna, Buhar Odası, Restoran, Kafe gibi tesisler modern ve yüksek bir yaşam kültürü için gerekli tüm tesisleri içeriyor. Rezidanslarda ayrıca en üst düzey konforlu bir yaşam için gerekli olan 7/24 hizmet veren house keeping ve vale park, resepsiyon, teknik servis ve consierge servisleri de yer alıyor. 7/24 güvenlik kameralarıyla korunan projede, güvenlik de en üst düzeyde tutuluyor.
     

Geri Dön