İstanbul’un merkezi Taksim; Taksim’in merkezi, Taksim 360

İstanbul’un en kıymetli bölgesi Taksim’de, 165.000 m2 inşaat alanı üzerinde geliştirilen, toplam 952 üniteden oluşan, 1000 araçlık kapalı otoparkı ileTaksim 360, rezidans, ofis, alışveriş sokakları ve tüm bu alanlara hizmet eden dinlenme, eğlence, fitness, spa vekapalı havuzu ile birlikte Türkiye’nin ilk ve en büyük kentsel yenileme projesidir. Taksim 360, Taksim de İstiklal caddesine yürüyüş mesafesinde, boğaza inen geniş bulvar boyunca uzanan 220mt’lik cephesiyle İstanbul’un tarihi, ticari ve sosyal hayatının merkezinde yer almaktadır.

Avrupa’nın “En iyi Kentsel Yenileme” ödülüne sahip Taksim 360 ile kentin mimari ve tarihi dokusu korunurken, tüm binalar aslına uygun şekilde yeniden yorumlanıyor.

Rezidanslarda yaşam…
Tarihin incelikli dokunuşlarını, modern yaşamın hayatı kolaylaştıran hizmet ve teknolojileri ile bir arada yaşayabileceğiniz Taksim 360 rezidanslarında 34 m2’den 386 m2’ye kadar değişen büyüklükte; İstanbul’u ayaklarınızın altına seren geniş teraslı penthouse’lardan, stüdyo, dubleks, ya da loft gibi farklı tipte 659 daire bulunuyor. VIP hizmetleri sunan kişisel asistanlar, kesintisiz teknik destek, concierge, spa ,spor merkezi ,temizlik , güvenlik hizmetleri rezidans sakinlerinin 7/24 hizmetinde olacak.

Taksim 360 da ofisler…
Taksim 360, farklı kullanım alanlarını bir arada bulundurmasıyla canlı ve hareketli sosyal yaşantıyı da beraberinde getirecek. Sadece ayrıcalıklı bir yaşam merkezi değil, avantajlı bir yatırım aracı da olacak. Taksim 360’ta yer alan 62m2’den 641 m2’ye değişen büyüklüklerde, toplam 128 ofis, keyifli ve verimli çalışma ortamı düşünülerek tasarlandı. Şehrin merkezinde ve bağlantı yollarına yakın konumuyla prestijli bir ofis hayatı sunuyor.

Yaşayan sokaklar…
Taksim 360 projesinde yer alan, uzunluğu 1.4 km.’yi bulan trafiğe kapalı sokaklar, mimari yaklaşım ve peyzajıyla geleneksel ve modern yaşamı buluşturuyor. Beşiktaş’ın genç ve canlı dünyası, Nişantaşı’nın pırıltılı zarafeti, İstiklal caddesi’nin çok kültürlü yapısı Taksim 360’ta hayat buluyor. Özel alışveriş sokağı, dünyaca ünlü markaları ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Kafeler, dünya mutfaklarından örnekler sunan seçkin restoranlar, sanat galerileri ve eğlence, dinlenme, sanat ve kültürün bir arada bulunduğu Taksim 360, “İstanbul’u yaşamak” isteyenlerin yeni buluşma noktası olacak. www.taksim360.com